Podlahové krytiny Korec

prodej - pokládka - poradenství - vzorkovna

Plovoucí pohlahy

V našich prodejnách nabízíme plovoucí podlahy firem Balterio, Egger, Magnum, Hoco, Berthold.

Laminátové plovoucí pohlahy Balterio

Laminátové plovoucí pohlahy Balterio
Belgický výrobce Balterio zaujímá se svými laminátovými podlahami přední zastoupení na evropském trhu. Důkazem je i ocenění Nejlepší výrobce laminátových podlah v roce 2008, které obdržel v Anglii.

Díky inovativním technologiím se stalo nemožné realitou: laminátové podlahy naprosto věrně napodobují přírodní povrch dřeva. Dokonalá je struktura povrchu, prohlubně a póry, vystouplá léta i zkosené hrany. Dokonce i mat nebo lesk každé lamely je k nerozeznání od oleje, vosku nebo laku obvyklém na dřevěných podlahách.

Laminátové plovoucí pohlahy EGGER

Laminátové plovoucí pohlahy EGGER

NOVÝ FLOORLINE - Laminátová podlaha pro dokonalé chvíle

laminátové plovoucí podlahy EGGER FLOORLINE® svými různorodými vzory, dokonale vzájemně sladěnými detaily a technicky rafinovanými prvky ztělesňují příjemnou atmosféru života v jakékoli místnosti a při jakémkoli okamžiku. Podlahy ve zcela moderním nebo klasickém stylu a elegantním provedení jsou určeny pro soukromé nebo komerční účely, pro běžné nebo vysoké nároky. FLOORLINE® je spojením nejvyšší kvality a vkusného designu.

EUROCLIC a BASIC – ekonomické laminátové podlahy

Základní kolekce designů v nejnižší cenové relaci splňuje svými parametry standardní nároky na užitné vlastnosti laminátových podlah v domácnosti i lehce zatěžovaných komerčních projektech. Podlahy EUROCLIC jsou velmi oblíbené mezi velkoodběrateli, kteří potřebují pro vybavení novostaveb spolehlivé podlahy, které se velmi snadno instalují.

LANEO - Nová podlaha s korkem

Tajemství podlahy Laneo®spočívá v unikátní technologii EGGER korek+. Vlastní dekor se pomocí techniky DPR® natiskne přímo na horní vysoce stlačenou korkovou vrstvu a překryje se ekologickými elastickými laky. Díky tomu je LANEO® více odolné než jiné korkové prefabrikované parketové podlahy. Druhá, spodní korková vrstva podlahy působí jako kročejová akustická izolace a zlepšuje přilnavost k podkladu. LANEO® určuje v plovoucích podlahách nový technologický a designový směr za přijatelné náklady. Podlaha je dokonalá pro bydlení, pokud poskytuje stejné výhody jako LANEO: teplá – měkká – tichá – odolná.

MAGNUM Parket - specialista na dřevěné třívrstvé podlahy

MAGNUM Parket - specialista na dřevěné třívrstvé podlahy
Magnum Parket, a.s. je největší český výrobce dřevěných podlah s tradicí výroby třívrstvých parket od roku 1998. Hlavním předmětem činnosti firmy je výroba dřevěných třívrstvých parket - plovoucích podlah. V nabídce MAGNUM Parket najdete parkety vyrobené z mnoha dřevin, v různých barevných a povrchových úpravách. Sortiment je doplněn o nabídku schodových profilů a příslušenství, které je nezbytné k pokládce podlah - tvoří je obvodové dýhované lišty, přechodové profily či pomocný montážní materiál.

Třívrstvé dřevěné podlahy - dřevěné podlahy MAGNUM jsou synonymem elegance, prvotřídní kvality, respektování přírody a pohodlného domova.

HOCO dvouvrstvé a třívrstvé dřevěné podlahy

HOCO dvouvrstvé a třívrstvé dřevěné podlahy Stejně jako dvouvrstvé parkety, tak i třívrstvé dřevěné podlahy HOCO se vyznačují jedinečností, dlouhou životností a vysokou kvalitou zpracování. To je jen několik vyjmenovaných vlastností těchto podlah. Sortiment zahrnuje celé spektrum od jednoduchých moderních podlah k tradičním a kvalitním podlahovým prknům.

Klasické lepené spojení typu pero-drážka je téměř u všech třívrstvých dřevěných podlah zcela spolehlivé a bezpečné. Celoplošné lepení zlepší kročejovou hlučnost v prostorách vašeho bydlení. Pokud preferujete spíše plovoucí podlahu, je to také bezproblémové. Díky slepení jednotlivých dílců podlahy speciálním bílým lepidlem jsou spoje naprosto jistě a bezpečně uzavřené.

K ošetřování povrchů používáme pouze biologické, nezávadné, okysličené vytvrzovací oleje, které nezmění přírodní strukturu a kresbu dřeva. Dřevo je přírodní materiál a jako takový je úžasný díky svým růstovým vlastnostem. Kombinace barevných variací, suků a struktury dává vzniknout jedinečnému produktu. Každá podlaha je originál.

Najděte svůj ojedinělý životní styl a propojte jej s individuální přírodní dřevěnou podlahou HOCO.

Masivní podlahy BERTHOLD

Masivní podlahy BERTHOLD Masivní podlahy jsou mezi podlahovými krytinami výrobkem nejvyšší třídy. A vzhledem ke své obnovitelnosti, produktem nejtrvalejším. Vyšší tloušťka je umožňuje během životnosti několikrát brousit a znovu povrchově upravovat, takže i po letech máte podlahu jako novou. Prkna jsou vyráběna z nejlepších surovin a s použitím nejmodernějšího strojního vybavení. Berthold tak nabízí ve světě dřevěných podlah to nejlepší, co si můžete za své peníze pořídit – podlahu na celý život.

Proč masivní podlahu?

Podlahová prkna se zhotovují z jednoho kusu masivu. To je odlišuje od ostatních druhů takzvaných hotových parket, které jsou složeny z lepených vrstev: kvalitní vrchní dýhy a méně kvalitní spodní nosné části. Dílce masivních podlah mají lehce sražené hrany na všech stranách – mikrofázi – která zabraňuje viditelným přesahům, a spolu s kartáčovaným povrchem dá maximálně vyniknout masivnímu vzhledu podlahy. Vyrábějí se ve třech typech: pero-drážka, spojení pomocí ocelové spony a se zaklapávacím zámkem. Polodrážky na spodní straně podlahových dílců zabraňují prohýbání prken v jejich průřezu.

Hlavní stránka