Podlahové krytiny Korec

prodej - pokládka - poradenství - vzorkovna

Forbo Marmoleum® home, click

V našich prodejnách nabízíme marmoleum v šíři 2m nebo čtverce nebo jako plovoucí podlahu.

Forbo Marmoleum® - home v šíři 2m

Forbo marmoleum
Krásné, prakrické, odolné, 100% přírodní a nabízející paletu vzorů. Moderní přírodní linoleum, které miluje bosé nohy, umožňuje bydlení bez prachu a je přátelské k přírodě. Navíc má tolik barevných vzorů, že si snadno vyberete ten pravý pro váš domov. Hlavní složkou je lněný olej, který se mísí s borovicovou pryskyřicí, dřevitou moučkou, vápencem a přírodními pigmenty. Vzniklá směs je pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii. Výsledkem výrobního procesu, šetrného k životnímu prostředí, je plně přírodní podlahová krytina Marmoleum® - home, která nenarušuje křehkou ekologickou rovnováhu.

Dekory kolekce Marmoleum® home

Dekory kolekce Marmoleum® home nadchnou svou rozmanitostí a barevností. Vybrat ten správný vzor můžete ze široké palety 47 dekorů v mnoha pestrý tónech. Kolekce také zahrnuje i designové dekory Marmoleum® home design označeny HDxx.

Forbo Marmoleum® - click, plovoucí podlaha

Forbo marmoleum
Podlahovina Marmoleum® click byla inspirována vzájemným souzněním přírody a života lidí. Byla vytvořena tak, aby splňovala i ty nejnáročnější požadavky na moderní vzhled a funkční vlastnosti. Marmoleum® click je přírodní plovoucí podlahovina vyráběna v lamelách a ve čtvercích. Její vrchní vrstvu tvoří materiál Marmoleum®, který je vyráběn ze směsi obnovitelných surovin a tím nepoškozuje životní prostředí. Nejdůležitější složku tvoří lněný olej, který je získáván z rostlin lnu. Společným smícháním s pryskyřicí, dřevitou moučkou, vápencem a přírodními pigmenty vzniká směs, která je pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii. Pod vrchní vrstvou materiálu Marmoleum® je umístěna voděodolná, extrémně hustá dřevovláknitá HDF deska opatřená z rubu vrstvou korku.

Díky vrchní vrstvě z materiálu Marmoleum® můžeme tuto podlahovinu řadit mezi ekologické podlahové krytiny, které přispívají ke zdravému bydlení. Marmoleum® zajišťuje přirozenou antistatičnost, prach i špínu lze snadno a rychle odstátni. Na jeho povrchu nedochází k množení bakterií, čímž je nejvhodnější podlahovinou pro lidi trpící alergiemi nebo astmatickými obtížemi. V domě je podlaha vystavena značné zátěži.

Marmoleum® click je trvanlivá podlahovina a díky dvouvrstvé povrchové úpravě Topshield ještě odolnější vůči nečistotám a otěru. Kvalitní přírodní pigmenty poskytují barevnou stálost, takže Vaše podlaha bude vypadat stále perfektně. Marmoleum® click navíc snadno dosahuje pokojové teploty, nestudí, zajišťuje útulnost, pohodlí a pocit tepla.

Barevnost Marmoleum® - click

Příroda ale není jen poskytovatelem suroviny k výrobě, ale také inspirací pro mnohé vzory podlahoviny Marmoleum® click. Rovněž nové trendy v bydlení se promítly do kolekce Marmoleum® click, která nabízí 21 barevných odstínů od jemných až po výrazné. Každý si může vybrat oblíbené odstíny ve variantě lamel nebo čtverců, či jejich vzájemných kombinací. Marmoleum® click Vám dává volnost pří návrhu vlastní podlahy.

Možnosti kombinací Marmoleum® click

Forbo marmoleum
Stejná místnost, pokaždé jiná podlaha. I takové možnosti Vám skýtá nová kolekce Marmoleum® click.

Několik tipů pro návrh Vaší podlahy pro vytvoření souhry podlahy, nábytku i dekorací:

Tvar a velikost místností
Tmavé barvy a výrazné vzorky by udělali malou nebo úzkou místnost ještě menší, proto doporučujeme využít světlé tóny a jednoduché vzory. Místnost opticky rozšíří pruhy nebo diagonální vzory.

Typy místností
Tmavé a teplé barvy se lépe hodí pro obývací pokoje nebo ložnice. Světlé tóny zdůrazní svěží charakter kuchyně nebo dětského pokojíčku.

Nábytek
Pří návrhu podlahy počítejte s nábytkem, který bude v místnosti umístěn. Čím více nábytku, tím je podlaha méně vidět. V tomto případě je vhodné zvolit jednoduchý vzor, který vynikne.

V prostorných interiér naopak můžete využít působivé vzory pro úžasné efekty.

Hlavní stránka