Podlahové krytiny Korec

prodej - pokládka - poradenství - vzorkovna

Koberce

V našich prodejnách nabízíme bytové, zátěžové, kusové, běhouny, čistící zóny, rohože od firem BRENO, SPOLTEX, VELVET.

Koberce Breno

Koberce Breno
Nabídka koberců BRENO zahrnuje nejširší spektrum koberců.

Bytové koberce

V nabídce je široká škála provedení v různých barvách, potiscích a designu, v praktických šířkách od nejlevnějších až po luxusní.

Zátěžové koberce

Pro kancelářské prostory, hotely a bankovní domy jsou určeny reprezentativní krytiny s vysokými nároky na praktičnost a kvalitu.

Běhouny

U nás najdete v různých šířích a barvách s určením do chodeb, hal a jako krytina schodů.

Objektové čtverce

Vybírat můžete i z vysokozátěžových koberců na speciálních podložkách v provedení velur i smyčka určených do hal, kanceláří a chodeb s možností změny umístění. Sortiment - objektové čtverce

Kusové koberce

Chcete zútulnit a oživit svůj domov? Nechte se inspirovat na naší prodejně! Předvedeme vám kusové koberce v různých velikostech, bohaté barevné škále, aktuálních designech a materiálovém provedení od nejlevnějších umělých vláken až po vlněné klasické a originální luxusní.

Koberce Spoltex

Koberce Spoltex

Koberce bytové

Naše kolekce zahrnuje materiály od cenově nejpřijatelnějších kvalit až po luxusní koberce (kolekce Elegance) určené pro bytovou výstavbu. ..

Koberce objektové

Tato skupina textilních podlahovin je charakteristická vysokou užitnou hodnotou, splněním požárně technických norem a bezpečnostních hledisek , kvalitním dílenským zpracováním, atraktivním designem a širokou paletou barev. Námi nabízené objektové koberce splňují ty nejnáročnější požadavky pro použití koberců ve veřejném sektoru.

Kusové koberce

Kusové koberce nabízíme v mnoha variantách od nejlevnějších kvalit ze syntetických vláken až po odměřené koberce z vysoce jakostních přírodních materiálů, vlny a hedvábí. Standardní kolekci tvoří pečlivě vybrané kusové koberce, které jsou součástí samostatného katalogu.

Koberce Velvet

Koberce Velvet

Koberce v metráži

Koberce v metráži nabízíme v nepřeberné množství pro bytové či komerční využití, v různých barvách, potiscích a designu, v praktických šířkách od levnějších koberců až po luxusní koberce firem BELAKOS a RALOS.

Kusové koberce

Zde naleznete kusové koberce v klasických či moderních designech v různých barvách, materiálech a povrch. úpravách firem LIGNE PURE, ROGER VAN DEN BERG či OSTA CARPETS. Kusové koberce, které vás jistě zaujmou.

Hlavní stránka